Trener i Coach

Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjątkowe studia podyplomowe Trener i coach w biznesie, administracji i edukacji. To atrakcyjna oferta studiów realizowanych przy wykorzystaniu metod i technik kształcenia zdalnego. E-learningowa formuła sprawia, że uczysz się w dogodnym dla siebie momencie, nie tracisz czasu na dojazdy. Zawsze masz dostęp do materiałów i możliwość kontaktu z wykładowcami  i trenerami.

W tej edycji dużą zachętą jest też promocyjna cena 1700 zł za całe studia ( 2 semestry).

Zajęcia będą się odbywały na platformie e-learningowej LMS ILIAS, to unikatowe rozwiązanie w rejonie województwa kujawsko-pomorskiego

Treści studiów będą odpowiadały aktualnym tendencjom występującym  na rynku szkoleniowym i rozwojowym. Warto podkreślić, iż  mocnym akcentem będzie wykorzystanie nowych technologii w pracy trenera i coacha oraz bazowanie na indywidualnym potencjale słuchaczy. Celem  studiów jest kompleksowe przygotowanie uczestników do pracy w zawodzie.

Program studiów

Coraz częściej korzystamy z nowych technologii w pracy i życiu. Ta sfera bardzo mocno wpisuje się w naszą aktywność. Formuła studiów e-learningowych wymaga od uczestników dużej determinacji i dyscypliny w realizacji poszczególnych treści. Główna zaleta tego rozwiązania to możliwość nauki w dogodnym dla Państwa  momencie.

Zapraszamy na studia, planowany termin uruchomienia to grudzień 2017 r.

Masz pytania?

Zapraszamy do wysłania wiadomości na email cel@ksw.wloclawek.pl

lub skorzystanie z formularza kontaktowego