Bezpieczeństwo narodowe i wewnętrzne

Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjątkowe studia podyplomowe Bezpieczeństwo narodowe i wewnętrzne.

To atrakcyjna oferta studiów realizowanych przy wykorzystaniu metod i technik kształcenia zdalnego. E-learningowa formuła sprawia, że uczysz się w dogodnym dla siebie momencie, nie tracisz czasu na dojazdy. Zawsze masz dostęp do materiałów i możliwość kontaktu z wykładowcami  i trenerami.

Studia kierowane są do osób, które zamierzają poszerzyć oraz ugruntować wiedzę i umiejętności praktyczne
w zakresie procesów zachodzących w obszarze bezpieczeństwa. Zdobyte zdolności oraz umiejętności praktyczne z tego zakresu umożliwią m. in. sprawne generowanie oraz wdrażanie  procedur w zakresie realizacji zadań związanych z kwestiami bezpieczeństwa na poziomie zespołów decyzyjnych i realizacyjnych.

W tej edycji dużą zachętą jest też promocyjna cena 2400 zł za całe studia (2 semestry).

Zdobyta wiedza umożliwi absolwentom studiów podyplomowych na  uzyskanie zatrudnienia w jednostkach podległych Ministrowi Obrony Narodowej, Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz w instytucjach pozarządowych, odpowiedzialnych za sprawną organizację oraz realizację zadań związanych z bezpieczeństwem.

Połowa zajęć będzie realizowana w formie zjazdów weekendowych (po trzy zjazdy w semestrze)  natomiast druga połowa będzie prowadzona w formule e-learningu, na platformie LMS ILIAS Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku.

Program studiów - kliknij, aby rozwinąć

Zapraszamy na studia, planowany termin uruchomienia to marzec 2018 r.

Aby przejść do formularza rekrutacyjnego, kliknij w poniższą grafikę lub link (klik)

 

 

 

 

Masz pytania?

Zapraszamy do wysłania wiadomości na email cel@ksw.wloclawek.pl

lub skorzystanie z formularza kontaktowego klik