Unikatowa oferta e-learningowych studiów podyplomowych i kursów on-line w województwie kujawsko-pomorskim.

Kujawska Szkoła Wyższa we Włocławku intensywnie rozwija innowacyjne formy edukacji. Wśród oferty KSW są kursy i studia podyplomowe w całości lub część realizowane zdalnie. To unikatowa oferta na rynku lokalnym. Centrum E-Learningu KSW systematycznie poszerza bazę dostępnych kursów e-learningowych i studiów podyplomowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CEL. Dzięki nam masz możliwość skorzystać
z atrakcyjnych kursów e-learningowych i studiów podyplomowych. Formuła zdalna sprawia, że to Ty decydujesz kiedy i gdzie się uczysz. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny.

http://elearning.ksw.wloclawek.pl

Obecnie trwa rekrutacja na e-learningowe studia podyplomowe:

Tylko teraz preferencyjna cena 1700 zł za dwa semestry nauki.

Studia „Cyberbezpieczeństwo i wojny informacyjne” realizowane w Kujawskiej Szkole Wyższej to jedyne w Polsce studia prowadzone zgodnie z rekomendacjami NATO oraz Konsorcjum Partnerstwa dla Pokoju dot. wzorcowego programu kształcenia w sferze cyberbezpieczeństwa (Cybersecurity: A Generic Reference Curriculum).

Studia „Proobronność” bazują na modułach nauczania „e-Vademecum strzelca. Proobronny kontra ILIAS”, które zostały przygotowane przy współpracy z Biurem ds. Proobronnych MON na bazie „Vademecum strzelca” oraz „Programu szkolenia podstawowego pododdziałów/klas mundurowych”. To idealna oferta dla nauczycieli i osób związanych z obszarem bezpieczeństwa.

Studia „Trener i coach w biznesie, edukacji i administracji publicznej” realizowane są przy współpracy z doświadczonymi trenerami, pozwala to na osiągnięcie efektu synergii teorii akademickiej z praktyką biznesu. To unikatowa na rynku możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy przy wykorzystaniu metod i technik kształcenia na odległość. Studia mogą być realizowane w języku polskim lub angielskim.

Rekrutacja on-line na e-learningowe studia podyplomowe: http://rekrutacja.ksw.wloclawek.pl

Szkoleniowa oferta Centrum E-Learningu obejmuje:

Kursy on-line dedykowane wszystkim, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i zdobywać nowe, praktyczne umiejętności np. kursy obsługi programów komputerowych, rozwijania umiejętności osobistych, świadomości wielokulturowej, kursy BHP, podstawy cyberbezpieczeństwa.

Szkolenia zamknięte prowadzone na specjalnie zlecenie przedsiębiorstw i instytucji są ściśle sprofilowane do potrzeb i specyfiki konkretnej branży.

Szczegółowe informacje dotyczące oferowanych kursów e-learningowych znajdziesz:
http://elearning.ksw.wloclawek.pl/kursy
Proponujemy preferencyjne ceny i przygotowanie dedykowanej oferty dla każdego Klienta opartą o przeprowadzaną diagnozę potrzeb.